Po náročnej túre si dajte pozor na „Czech Virus“ !!!

Nie, nebojte sa, nejde o žiadnu nákazlivú chorobu, ktorú môžete dostať po víkendovej návšteve hôr. Czech Virus je česká firma, ktorá priniesla na trh jedinečný produkt, ktorý vám pomôže doplniť zásoby stratených živín v tele po zvýšenom výdaji energie. Konkrétne ide o produkt s názvom Proteinela, ktorým si možno veľmi ľahko doplniť kvalitné nenasýtené tuky a bielkoviny, ktoré sú nenahraditeľnou súčasťou pri regenerácii svalovej hmoty po nadmernej záťaži, a teda aj po náročnejšom turistickom výkone. A ako bonus má neuveriteľne dobrú chuť, na ktorej si veľmi rýchlo vybudujete závislosť. Čiže áno, dá sa povedať, že je to aj istá forma vírusu, ale určite sa ho nebudete chcieť za žiadnu cenu zbaviť 🙂

http://dev_napotulkach.smpp.sk/wp-content/uploads/2020/12/img_5fcf6d459b186.

Svojim vzhľadom na prvý pohľad pripomína asi najznámejšiu a najnezdravšiu čokoládovú nátierku na svete. No zložením je úplne iná. Žiadny palmový tuk, žiadne cukrové jedy. Základom sú kvalitné a vždy čerstvé lieskové oriešky a arašidy, ktoré sú zdrojom dobrých tukov. Neobsahuje žiadny palmový tuk a ani pridaný cukor, za čo sa vám určite odvďačia aj vaše srdce, cievy, pečeň a veľa iných orgánov. Po otvorení má mierne tekutú konzistenciu, preto ju odporúčame skladovať v chladničke. Jej využitie závisí od vašej fantázie. Môžete ju použiť do koláčov, palaciniek, ovocných šalátov, mliečnych nápojov, ale my preferujeme konzumáciu „len tak“ na lyžičke. Navyše obsahuje extra panenský kokosový olej, ktorý je v dnešnej dobe označovaný za superpotravinu. Proteinela však nezabúda ani na nás, čokoholikov. Do svojho zloženia pridáva tú najkvalitnejšiu, najjemnejšiu a zároveň vysokoaromatickú belgickú čokoládu, ktorá ukojí aj tie najmaškrtnejšie jazýčky. Poslednou zložkou je srvátkový izolát, ktorý je zdrojom kvalitných bielkovín.

http://dev_napotulkach.smpp.sk/wp-content/uploads/2020/12/img_5fcf6d45a65d5.

Takže ak si chcete na výlet pribaliť niečo zdravé a zároveň chutné, určite odporúčame navštíviť stránku https://czechvirus.cz/, kde sa dá Proteinela priamo objednať.